Email:sales@qeedon.comروشن شدن صنعت محدود

روشن شدن صنعت محدود

دربارهی ما
تماس با ما

تلفن همراه:13418936126 + 86
تلفن:+ 86-755 23776393
پست الکترونیکی:sales@qeedon.com

اضافه کردن:No.401 ساختمان یک پارک صنعتی Xinmao Huanguan جنوب جاده لنقوا، شنژن چین
کد پستی:518110

دربارهی ما

VEHICLERGB-Kindle Industry Limited در سال 2013 تاسیس شده است، ما بر روی راه حل های روشنایی هوشمند LED روشنایی خودرویی تمرکز می کنیم. رانندگی ساده تر و ایمن تر انجام دهید.

ما خوشحالیم که شما را با بهترین محصولات و خدمات ارائه می دهیم.

محصولات عمده شامل چراغ های LED 7 اینچ، چراغ جلو جلو، DRL، چراغ های کار، میله های نور کمکی و چراغهای قابل حمل کار می کنند.

به طور خاص، ما بر روشنایی هوشمند تمرکز می کنیم. محصولات سری هوشمند شامل کنترلر LED، چراغهای جلو، کیت نور، غلاف نور و سری RGB و غیره است. تمام تحقیقات ما در حال انجام است که ایمنی در جاده ها را بهبود می بخشد. همه چراغ ها هوشمند شوند

کارخانه ما سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001: 2008 را تاسیس کرده است. ما دارای 3 خط تولید و قابلیت ماهانه هر یک از آنها یک میلیون دلار می باشد. این کارخانه سیستم مدیریت 5S را تاسیس می کند. تمام مواد خام بر اساس ISO 9001: 2008 ذخیره می شوند. ما همچنان بهبود مدیریت، بهینه سازی خط تولید و در عین حال ارائه شرایط کار بهتر برای کارگران را ادامه خواهیم داد.

آب بندی در پاکت تمیز توسط دستگاه اسپری اتوماتیک انجام می شود. این گرد و غبار را به حداقل می رساند. این 100 هزار کلاس کارگاه تمیز کردن است و 10 برابر کارآمدتر از اتاق تمیز سنتی برای به حداقل رساندن گرد و غبار است. ما در حال تلاش برای ارائه محصولات به مشتریان خود هستیم و اطمینان حاصل می کنیم که آنها چه چیزی پرداخت می کنند.

فیکسچر، چراغهای جلو به مدت 8 ساعت برای اطمینان از کامل شدن چسب خشک می شوند. این روش اصلی برای اطمینان از عملکرد ضد آب است. ثابت می تواند اطمینان حاصل کند که پوشش ها به صورت یکنواخت و مهر و موم شده اند.

موارد تست محصولات پایان شامل ولت، جریان، توابع و ارتعاش است. چشم انداز هر نور با دقت بررسی خواهد شد. نقطه قابل مشاهده، گرد و غبار یا نقص دیگر در سطح قابل قبول نیست. بعد از این، آنها بسته بندی می شوند و کامل می شوند.

تیم VEHICLERGB

با توجه به تجربه بیش از 8 ساله در شرکت خودرو سازی پیشرو در جهان (OSRAM / Valeo)، تیم تحقیق و توسعه ما می تواند طراحی حرفه ای را در همه ی موارد ارائه دهد. مانند راه حل های اپتیک، راه حل های گرمایشی و راه حل های منبع تغذیه و غیره


کپی رایت © روشن شدن صنعت محدود. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.
QR Code