Email:sales@qeedon.comروشن شدن صنعت محدود

روشن شدن صنعت محدود

رده محصول
تماس با ما

تلفن همراه:13418936126 + 86
تلفن:+ 86-755 23776393
پست الکترونیکی:sales@qeedon.com

اضافه کردن:No.401 ساختمان یک پارک صنعتی Xinmao Huanguan جنوب جاده لنقوا، شنژن چین
کد پستی:518110

علامت E چیست؟ چرا باید علامت گذاری شود؟ مقررات چراغهای جلو باید سازگار باشد؟

جسورانه علامت E-mark ECE (ECC) برای اروپا است که حاوی جزئیات تأییدیه ای از کشور آژانس تست اروپا است که موافقت نامه را اعطاء می کند، طبقه بندی علامت گذاری، و شماره تأیید تاییدیه. علامت E نشان داد که محصولات شما مطابق با الزامات مقررات مربوطه مطابقت دارد.

E توسط کمیسیون اروپا مطابق با اعضای اجباری از دستورالعمل اتحادیه اروپا استفاده از وسایل نقلیه موتوری، اجزای امنیتی و سیستم های علامت گواهینامه.

اگر شما استفاده و فروش محصولات را برای استفاده از وسایل نقلیه بدون علامت E به فروش می رسانید، آنها مشکلی قانونی را به همراه می آورند که بیشتر آنها می توانند وسایل نقلیه خود را آسیب برسانند و خانواده های شما را در خطر قرار دهند.

مقررات ECE قابل اجرا برای همه اعضای اتحادیه اروپا است و استانداردهای اجباری نیست، در عین حال این اعضا می توانند مقررات محلی خود را اجرا کنند. بنابراین، محصولات می توانند به بازار محلی با علامت E در هر کشور اتحادیه اروپا و خیابان قانونی دسترسی داشته باشند.

چراغهای جلو باید ECE 112R در کشور های اتحادیه اروپا الزام آور باشد. چراغهای جلو، دید مستقیم رانندگان و درایورهای متفاوتی را تحت تاثیر قرار می دهند. اگر چراغهای جلو شما تایید نشده و به درستی هدف نگرفته باشند، ممکن است راننده های دیگر را خیره کنند. این کاملا خطرناک است. با این حال شما ممکن است در مشاجرات قانونی. بنابراین، اگر شما خرید یا فروش مجدد چراغهای جلو لطفا مطمئن شوید که آنها واقعا ECE R112 گواهی و تایید.

بسیاری از ما باید وضعیت لعنتی را در زیر مشاهده کرد:

image001.jpg

بنابراین لطفا اطمینان حاصل کنید که چراغهای جلو شما مقررات سازگاری دارند، به درستی عمل کرده و به درستی کار می کنند.

VehicleRGB به عنوان یک حرفه ای در صنعت نورپردازی خودرو، چراغ های ساخته شده توسط VehicleRGB ECE R112 DOT FMVSS 108 سازگار است. تست تأیید توسط شرکت بازرسی معتبر نظیر TUV SUD و AMECA انجام می شود.

الگوهای پرتوهای چراغهای پروژکتور جیپ VehicleRGB در زیر ذکر شده است:

image003.jpg ECE چشمان خود را به سمت چپ هدایت می کند.
چراغ های DOT چپ دست را قطع می کند.
چراغ های جلو ECE راست دست طراحی خط پرتو را قطع می کند.

این چراغهای پروژکتور جیپ JK DOT FMVSS 108 و ECE 112R سازگار است. آنها در اتحادیه اروپا و آمریکای شمالی قانونی هستند. آنها در راننده های آینده درخشندگی نمی کنند.

کپی رایت © روشن شدن صنعت محدود. کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.
QR Code